صفحه اصلی > اخبار شرکت > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بهره برداری از گازرسانی به ۱۰۲ روستا و ۶۸ واحد صنعتی / تولیدی توسط دکتر جهانگیری دراستان کرمانشاه

 

درسفر جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور به استان کرمانشاه بهره برداری از گازرسانی به ۱۰۲ روستا و ۶۸ واحد صنعتی / تولیدی اتفاق افتاد.

به گزارش روابط عمومی گاز استان کرمانشاه : سیروس شهبازی مدیرعامل گاز استان بیان داشت همزمان با دهه مبارک فجر در سفر روز شنبه مورخ 18 بهمن ماه 99 جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور به استان کرمانشاه از گازرسانی به ۱۰۲ روستا و ۶۸ واحد صنعتی تولیدی در استان با اعتبار ۱۰۴ میلیارد تومان بهره برداری گردید.

وی افزود: در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس از محل استانداری کرمانشاه برگزار گردید، با بهره‌برداری از گازرسانی به ۱۰۲ روستا زمینه برخورداری ۴۴۸۸ خانوار از نعمت گاز طبیعی فراهم گردید.

شهبازی گفت: اقدام قابل توجه و تحول بزرگی در خصوص گازرسانی به روستاها در دولت های یازدهم و دوازدهم محقق گردیده به نحوی که از مجموع ۱۶۴۰ روستای گازدار در استان ۱۴۳۰ روستا به عبارت دیگر بیش از ۸۷% روستاهای گازدار ا ستان در این مدت اتفاق افتاده که رشد بیش از ۷۰ درصد در زمینه گازرسانی به روستاهای استان را داشته است.

 ایشان یادآور نمود در حال حاضر در استان کرمانشاه 5/99 درصد خانوارهای شهری با گازرسانی به ۲۹ شهر و ۸۰ درصد خانوارهای روستایی استان و همچنین ۲ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی تولیدی از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند.

 دانلود فايل : 87e07e6c-6b1f-4073-b3f0-a6ff592d0a6b.jpg ( 118KB )


٢٣:٢٠ - 1399/11/18    /    شماره : ١٥٨٢٧    /    تعداد نمایش : ٤٠٦خروج
تصاویر منتخب