صفحه اصلی > اخبار شرکت > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدیدسرپرست مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از شرکت گاز استان کرمانشاه؛

سرپرست مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران طی بازدید از شرکت گاز استان کرمانشاه و دیدار با استاندار و فرمانداران شهرستان های گیلانغرب و سرپل ذهاب، مشکلات و موانع پیش رو پروژه های گازرسانی به شهرستان های مذکور را بررسی و دستورات وهماهنگی های لازم در روند اجرای پروژه ها را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیروس شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه اظهار کرد: طی جلسه مشترک سرپرست مدیریت گازرسانی با حضور فرمانداران شهرستان های گیلانغرب و سرپل ذهاب درخصوص پروژه های شهرستان گیلانغرب از جمله محور بیگ رضایی، باسکله، گور سفید و دشت دیره مقرر شد مشکلات معارضین مسیر پروژه ها توسط فرمانداری مربوطه پیگیری و رفع معارض شود و شرکت گاز استان نسبت به تسریع در گازرسانی به روستاهای محورهای فوق اقدام کند و همچنین تمهیدات و هماهنگی های لازم از سوی فرمانداری با بنیاد مسکن جهت مرتفع کردن مشکلات خانوارهایی که خارج از طرح هادی هستند صورت گیرد.

وی یادآور شد: درخصوص پروژه های شهرستان سرپل ذهاب، گازرسانی به محور دشت ذهاب باتوجه به معارضین موجود در راستای تسریع درانجام پروژه مشکلات معارضین و تحصیل اراضی با محوریت فرمانداری مرتفع و همچنین درخصوص تسریع درانجام باقیمانده روستاهای محور قلعه شاهین و محور بریموند و باقیمانده پروژه بند «ق» نیز ضمن پیگیری از طریق گاز استان، همکاری لازم ازطریق شهرداری نسبت به ارائه مجوزات لازم و پیگیری رفع معارضین پروژه توسط فرمانداری شهرستان بعمل آید.

شهبازی ادامه داد: همچنین فرمانداران شهرستان های مربوطه در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان موافقت کردند نسبت به واگذاری زمین رایگان به شرکت گاز استان جهت احداث ساختمان اداری اقدام کنند.

 شایان ذکر است در حال حاضر جهت شهرستان گیلانغرب و سرپل ذهاب گازرسانی به  148 روستا در قالب 10 پکیج توسط پیمانکاران در دست اجرا و از پیشرفت قابل توجهی برخوردار هستند.

این مقام مسئول گفت: در ادامه، سرپرست مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ضمن برگزاری جلسه با فرماندارکرمانشاه و بخشداران حوزه در محل فرمانداری، در خصوص مشکلات گازرسانی در شهرستان کرمانشاه بخش های سرفیروزآباد، کوزران، قره سو و... بررسی و پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد از طریق فرمانداری مشکلات معارضین مربوطه مرتفع واز طریق شرکت گاز استان دراجرای پروژه های مذکور اهتمام ویژه بعمل آید.

لازم به ذکر است، در حال حاضر، در شهرستان کرمانشاه، گازرسانی به 170 روستا در قالب 6 پکیج توسط پیمانکاران در دست اجرا و از پیشرفت قابل توجهی نیز برخوردار است.


 دانلود فايل : 4411.JPG ( 1591KB )


١٠:٣٧ - 1398/10/17    /    شماره : ٧٩٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٧٤خروج
تصاویر منتخب