صفحه اصلی > اخبار شرکت > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش 15 درصدی مصرف گاز جایگاه هایCNG استان کرمانشاه پس از سهمیه بندی بنزین

باتوجه به سهمیه بندی بنزین از 24 آبان ماه 98 و تمایل دارندگان خودروهای گاز سوز جهت استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوخت وسیله نقلیه، مصرف گاز جایگاه هایCNG در استان کرمانشاه 15 درصد نسبت به قبل از سهمیه بندی بنزین افزایش داشته است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیروس شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان این مطلب اظهار کرد: درحال حاضر روزانه 800 هزار متر مکعب و ماهیانه 24 میلیون متر مکعب گاز از سوی جایگاه های CNG در سطح استان مصرف می شود که نسبت به مدت زمان مشابه قبل از سهمیه بندی بنزین 15  درصد رشد داشته است.

وی گفت: هم اکنون 74 جایگاه CNG در سطح استان وجود دارد که 35 جایگاه آن در مرکز استان و ما بقی در سایر شهرستان ها قرار دارد، که همگی آنها فعال هستند و با توجه به اینکه این جایگاه ها بر اساس نیاز استان طراحی و ساخته شده هیچگونه ترافیک جهت تأمین سوخت CNG در استان وجود ندارد و دارندگان وسایط نقلیه گازسوز بدون هیچ معطلی در کمترین زمان ممکن می توانند نسبت به سوختگیری اقدام کنند.

شهبازی افزود: در استان کرمانشاه با توجه به جمعیت استان و استفاده کنندگان از خودرو و تعداد جایگاه هایCNG درحال حاضر این استان از استان های تراز اول در خصوص تأمین سوخت خوروهای گاز سوز است.

وی اذعان کرد: شرکت گاز استان کرمانشاه هم اکنون در مناطق کمتر برخوردار از جایگاه های CNG باتوجه به توسعه گازرسانی رشد مصرف کنندگان از گاز طبیعی زیر ساخت های لازم به منظور راه اندازی جایگاه های جدید توسط بخش خصوصی را فراهم آورده است.

 


١٣:٣٧ - 1398/10/07    /    شماره : ٧٧٢٥    /    تعداد نمایش : ٣٧٩خروج
تصاویر منتخب