صفحه اصلی > اخبار شرکت > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید از پروژه گازرسانی به محور خدابنده لو شهرستان صحنه

به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان: جامه شورانی رئیس اداره گاز ناحیه صحنه در معیت دکتر رضایی نماینده مردم شریف شهرستانهای گنکاور،صحنه،هرسین و بیستون در مجلس شورای اسلامی وفرماندار و بخشداران بخش مرکزی و میانراهان درروز جمعه  18 مهر ماه 99 ضمن بازدید از پروژه های گازرسانی به محور خدابنده لو از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه ها قرارگرفتند.

جامه شورانی عنوان نمود: پروژه مذکور در سه فاز و با اعتبار اولیه‌ای بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال در حال انجام  وبااتمام  ۱۷ روستای شهرستان صحنه از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد. فاز اول و سوم پروژه شامل ۱۰ روستا با پیشرفت ۱۰۰ درصدی و فاز دوم نیز بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بزودی ساکنان روستاهای این منطقه نیزاز نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

درپایان : دکتررضایی ضمن تشکر از زحمات مجموعه کارکنان گازاستان و پیمانکاران مربوطه درراستای خدمات رسانی به مناطق محروم روستایی استان از روستائیان عزیز تقاضا نمودند به منظور تسریع درانجام کار و بهره برداری از پروژه های مذکور طبق برنامه زمانبندی همکاری لازم را با شرکت گازاستان بعمل آوردند تا هرچه زودترکلیه روستاهای این منطقه از نعمت گازطبیعی برخوردار شوند.دانلود فايل : image_2020_10_11-14_47_5_104_M7e.jpg ( 210KB )


٠٩:٥٢ - 1399/07/20    /    شماره : ١٢٩٤٨    /    تعداد نمایش : ١٠٤خروج
تصاویر منتخب