صفحه اصلی > اخبار شرکت > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از پروژه های گازرسانی به محور سرفیروزآباد

 

به گزارش روابط عمومی گاز استان: شهبازی مدیرعامل به اتفاق هیأت همراه در روز چهارشنبه مورخ 18 تیرماه 99 طی بازدید از پروژه های محور سرفیروزآباد (طاویران و چشمه گچ) از نزدیک درجریان روند پیشرفت پروژه های مذکور قرارگرفت.

شایان ذکراست: دراین بازدید شهبازی با حضور درمحل پروژه ها واستماع گزارش رئیس اجرای طرحها و پیمانکاران پروژه های مذکور، ضمن مذاکره با معارضین محلی به اتفاق نماینده حقوقی شرکت و بررسی و رفع موانع موجود با تأکید بر رعایت تمامی حق و حقوق کشاورزان محلی و تسریع در انجام پروژه ها با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در مدت زمان مشخص به منظور بهره مندی روستائیان از نعمت گاز طبیعی را خواستار گردیددند.

قابل توجه اینکه: درحال حاضر در دو محور طاویران و چشمه گچ  به ترتیب پیمانهای شرکت آریا سیول زاگرس به منظور انجام اجرای 126 کیلومتر شبکه گازرسانی جهت بهره مندی 27 روستا  و شرکت پایا آریان پات جهت اجرای 111 کیلومتر شبکه گازرسانی به منظور بهره مندی 33 روستا از نعمت گاز طبیعی در حال فعالیت می باشند.

لازم به یادآوری است: هم اکنون 38 روستا در محور سرفیروآباد گازدار و گازرسانی به 117 روستا توسط پیمانهای فوق  وسایر پیمانکاران درحال انجام می باشد.

 دانلود فايل : photo_2020-07-11_12-03-25.jpg ( 232KB )


١٢:٢٥ - 1399/04/19    /    شماره : ١٠٧٥١    /    تعداد نمایش : ١٣٣خروج
تصاویر منتخب