صفحه اصلی > اخبار شرکت > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از 23 روستا و واحد صنعتی در شهرستان گیلانغرب با حضور دکتر کریمی معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه : همزمان با آخرین روز از هفته دولت و با حضور کریمی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه عملیات اجرایی و بهره برداری از 23 روستا و واحد صنعتی شهرستان گیلانغرب با اعتباری بالغ بر 190 میلیارد ریال صورت گرفت.

قابل توجه اینکه: این پروژه ها شامل بهره برداری از 10 روستا با اعتبار 10 میلیارد ریال و همچنین  7 واحد صنعتی با اعتبار 15 میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی به 6  روستا با اعتباری بالغ بر 88 میلیارد ریال می باشد.

شایان ذکراست: درحال حاضر از 202 روستای این شهرستان تعداد 173 روستا قابل گازرسانی و تعداد 133 روستا بالای 20 خانوار می باشند درحالی که هم اکنون 146 روستا شهرستان مذکور گازدار و 20 روستا نیز در دست اقدام می باشند.

درپایان: کریمی معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری کرمانشاه هم با اشاره به خدمات دولت در فراهم کردن زیرساخت های گازرسانی در بیشتر روستاها بیان داشت گازرسانی علاوه براینکه موجب رفاه مردم می گردد در بخش های دیگر نظیر تولید ، اقتصاد و بازرگانی و... هم نقش موثری دارد وی افزود در چند سال اخیر در بخش گازرسانی اتفاق خوبی در شهرستان گیلانغرب افتاده است  و توسعه گازرسانی در سطح روستاها را  از ۳۰% درصد به ۹۰ %  ارتقاء داده  است.دانلود فايل : 140006081.jpg ( 98KB )


٠٨:٠٣ - 1400/06/09    /    شماره : ١٩٩٢١    /    تعداد نمایش : ١٢٩خروج
تصاویر منتخب