شعار سال
پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398   05:02:40
18:051397/5/27 شنبه
اتمام عملیات نقشه برداری و طراحی گازرسانی به 93 روستای بخش سرفیروز آباد کرمانشاه

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از اتمام عملیات نقشه برداری و طراحی گازرسانی به 93 روستای بخش سرفیروزآباد کرمانشاه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، مهندس شهبازی با بیان این مطلب اظهار کرد: با اتمام مراحل نقشه برداری و طراحی این روستاها ، به زودی پیمانکار گازرسانی به این روستاها انتخاب و عملیات اجرایی پروژه آغاز خواهد شد.

وی افزود: به منظور گازرسانی به این 93 روستا سه پکیج در سه محور تاویران، چشمه گچ و کلیانه تعریف شده است که مطابق برنامه ریزی انجام گرفته تا پایان سال 98 گازرسانی به این روستاها به اتمام می رسد.

شهبازی تصریح کرد: مجموع اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این پروژه 660 میلیارد ریال است که زمینه بهره مندی بیش از 3 هزار خانوار روستایی ساکن در این مناطق از نعمت گاز طبیعی را فراهم می نماید.

این مقام مسئول افزود: با وجود اینکه هزینه سرانه گازرسانی به این روستاها بالاتر از مبلغ اعلامی از سوی وزارت نفت است اما با توجه به محرومیت این منطقه، باپیگیری های بعمل آمده خوشبختانه مجوز گازرسانی به این روستاها اخذ شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: با گازرسانی به این منطقه علاوه بر افزایش رفاه و آسایش ساکنان آن، نیاز به استفاده از چوب درختان به عنوان سوخت از میان می رود و گامی مهمی در راستای حفاظت از جنگل ها و منابع طبیعی این منطقه بکر برداشته می شود.

 

 

 

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما