شعار سال
چهارشنبه 26 تير 1398   05:35:46
16:131397/11/14 يكشنبه
برگزاری آیین افتتاحیه گازرسانی به 53 روستای شهرستان کرمانشاه

همزمان با دومین روز از ایام دهه فجر و در مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه، نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی دیگراز مسئولین و مردم مشعل گازرسانی به 53 روستای بخش های مرکزی و بیلوار کرمانشاه روشن شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در تشریح مختصات این پروژه گازرسانی اظهار کرد: جهت اجرای این پروژه گازرسانی  130 کیلومتر شبکه گذاری اجرا و 2 ایستگاه تقلیل فشار 10 هزار مترمکعبی نصب شده است و با صرف اعتباری بالغ بر 168 میلیارد ریال زمینه بهره مندی 2 هزار و 500 خانوار ساکن در این روستاها از نعمت گاز طبیعی را فراهم کرده است.

مهندس شهبازی به اقدامات انجام گرفته در سال جاری به منظور توسعه شبکه گاز رسانی در روستاهای استان اشاره و تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون با اجرای 450 کیلومتر شبکه گذاری و نصب 8 هزار انشعاب گاز مجموعا 261 روستای استان به شبکه گاز سراسری متصل شده اند و 13 هزار و 300 خانوار روستایی استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش به شاخص های گازرسانی در این استان اشاره و اظهار کرد: هم اکنون 3/99 درصد جمعیت شهری استان در قالب 28 شهر و 69 درصد جمعیت روستایی استان در قالب یکهزار و 248 روستا تحت پوشش خدمات گازرسانی قرار دارند و گازرسانی به 4 شهر باقیمانده و بیش از 500 روستای استان نیز در دست اجراست.
مهندس بازوند، استاندار کرمانشاه نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت گازطبیعی به عنوان یکی از زیرساختهای مهم توسعه، از اقدامات بسیار خوب مجموعه شرکت گاز در راستای توسعه گازرسانی در اقصی نقاط استان قدردانی کرد.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما