شعار سال
يكشنبه 25 آذر 1397   03:17:17
08:561396/10/10 يكشنبه
اجرای طرح قرائت و صدور آنی قبوض مشترکین در شرکت گاز استان کرمانشاه

طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبهاء مشترکین در شرکت گاز استان کرمانشاه  آغاز شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای گسترش خدمات دولت الکترونیک ، افزایش رضایت مندی مشترکین، و  صدور صورتحساب در کمترین زمان ممکن طرح قرائت و چاپ آنی قبوض گاز بهاء مشترکین در شرکت گاز استان کرمانشاه  به اجرا در آمد.

سیروس شهبازی گفت: این طرح هم اکنون به صورت پایلوت در شهر ماهیدشت به مرحله اجرا درآمده است و مطابق برنامه ریزی های انجام شده به تدریج تمام شهرهای استان تحت پوشش این سامانه قرار خواهند گرفت.

وی افزود: در این سامانه کنتورخوان بعد از قرائت کنتور، اطلاعات را در نرم افزار موجود در  تلفن همراه یا تبلت ثبت و پس از ارسال داده به سرور اصلی و پردازش اطلاعات،  صورتحساب گاز در چاپگر همراه کنتور خوان چاپ و همان لحظه تحویل مشترک می گردد.

مهندس شهبازی در تشریح مزایای اجرای این طرح تصریح کرد: قرائت سریع و دقیق کنتور و تحویل همزمان صورتحساب به مشترکین در همان لحظه، از بین رفتن زمان قرائت و تحویل قبوض، کنترل و نظارت بر عملیات کنتور خوانی با استفاده از جی.پی.اس سامانه، کاهش خطاهای انسانی قرائت، افزایش مهلت پرداخت قبوض گاز بهاء توسط مشترکین  و اطمینان از عدم توزیع دیرهنگام قبوض از جمله مزایای این طرح است

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما