شعار سال
يكشنبه 5 اسفند 1397   07:49:51
اخبار
17:211396/11/21 شنبه
همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجرصورت پذیرفت:
روشن شدن مشعل گازرسانی به 25 روستای شهرستان هرسین

همزمان با ششمین روز از ایام دهه فجر و در مراسمی با حضور مهندس بازوند ،استاندار کرمانشاه، بهره برداری از گاز طبیعی در 25 روستای شهرستان هرسین آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، در مراسم افتتاحیه این پروژه گازرسانی که در محل روستای  کهریز برگزار شد، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در سخنانی میزان اعتبار صرف شده برای گازرسانی به این روستاها را 72 میلیارد ریال عنوان کرد.

مهندس شهبازی اظهار داشت: به منظور گازرسانی به این 25 روستا 8 کیلومتر شبکه گذاری و 700 مورد نصب انشعاب انجام شده است که زمینه بهره مندی بیش از یکهزار خانوار روستایی ساکن در این روستاها از نعمت گاز طبیعی را فراهم کرده است.

وی افزود: با اقدامات انجام گرفته تاکنون قریب به 100 درصد جمعیت شهری و 96 درصد جمعیت روستایی شهرستان هرسین از گاز طبیعی بهره مند شده اند و شهرستان هرسین به عنوان اولین شهرستان سبز در استان کرمانشاه شناخته می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با اشاره به اتصال 300 روستای استان به شبکه سراسری گاز در سال جاری، این میزان گازرسانی در روستاها را از ابتدای تاسیس شرکت گاز استان کرمانشاه تاکنون بی سابقه عنوان کرد و گفت: در سال جاری مجموعا 2 هزار و پانصد میلیارد ریال برای توسعه شبکه گازرسانی در استان کرمانشاه صرف می شود.

 

 

 

 

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما