شعار سال
يكشنبه 5 اسفند 1397   07:19:08
اخبار
17:231396/11/21 شنبه
آغاز بهره برداری از گازطبیعی در 43 روستای کرمانشاه

همزمان با هشتمین روز از ایام دهه فجر و در مراسمی با حضور دکتر مصری و مهندس صفری نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ، مهندس نیک کردار معاون عمرانی استانداری کرمانشاه، آقای رنجبر فرماندار کرمانشاه،مهندس شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی دیگری از مسئولین و مردم مشعل گازرسانی به 43 روستای شهرستان کرمانشاه روشن شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، در آیین افتتاحیه این پروژه گازرسانی که در محل روستای کنار مرگ از توابع بخش سر فیروز آباد برگزار شد، دکتر مصری در سخنانی افزایش عزت ملی،  خدمات فراوان به مردم خصوصا طبقات محروم و دستیابی کشور به مراتب بالای علم و دانش را از ثمرات بزرگ و برجسته انقلاب اسلامی عنوان کرد و از گسترش شبکه گازرسانی به همه مناطق شهری و روستایی به عنوان یکی  از خدمات بزرگ انجام شده پس از پیروزی انقلاب اسلامی یاد کرد.

در ادامه این مراسم،  مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن تبریک بهره مندی مردم 43 روستای شهرستان کرمانشاه از گازطبیعی میزان اعتبار صرف شده برای اجرای این پروژه را بیش از 100 میلیارد ریال عنوان کرد.

مهندس شهبازی افزود: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به این روستاها قریب به 2 هزار و 500 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و مطمئن بهره مند می شوند.

وی تصریح :  اقدامات انجام گرفته در سالهای اخیر در زمینه گازرسانی به روستاهای استان کرمانشاه رشد شتابانی را نسبت به گذشته نشان می دهد به نحوی که در سال جاری 300 روستای استان به شبکه گاز متصل شده اند.

وی تصریح کرد: در سال جاری به طور متوسط هر روز یک روستای استان به شبکه گازرسانی متصل شده است و بالاترین آمار گازرسانی روستایی از ابتدای تاسیس شرکت گاز استان در سال جاری ثبت شد.

شهبازی افزود: مطابق برنامه ریزی انجام شده طی دو سال آینده همه روستاهای بالای 20 خانوار استان به شبکه گازرسانی متصل می شود که با این اقدام ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی به بیش از 90 درصد خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه خاطر نشان کرد:هم اکنون در استان کرمانشاه 540 هزار مشترک در قالب 27 شهر و یکهزار و 40 روستا که 99 درصد جمعیت شهری و 60 درصد جمعیت روستایی استان را شامل می‌شود، از گاز طبیعی بهره مند هستند
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما