شعار سال
چهارشنبه 26 تير 1398   06:31:11
اخبار
16:231397/11/21 يكشنبه
مشعل گاز 40 روستای بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه روشن شد

در ششمین روز از ایام دهه فجر و در مراسمی با حضور الهی تبار معاون استاندار کرمانشاه، صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی دیگر از مسئولین و مردم مشعل گازرسانی به 40 روستای بخش ماهیدشت کرمانشاه در محل روستای ریزوند روشن شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه ، مدیرعامل این شرکت در تشریح مشخصات این پروژه گازرسانی اظهار کرد: جهت اجرای این پروژه 95 میلیارد ریال اعتبار صرف شده است که  زمینه بهره مندی یکهزار و 800 خانوار ساکن در این روستاها از نعمت گاز طبیعی را فراهم کرده است.

مهندس شهبازی به اقدامات انجام گرفته در سالهای اخیر به منظور توسعه شبکه گاز رسانی در روستاهای استان اشاره و تصریح کرد: در پنج سال اخیر بیش از هزار روستا در استان کرمانشاه به شبکه گازرسانی متصل شده است که نشان دهنده عزم راسخ دولت خدمتگزار برای خدمت رسانی شایسته به آحاد مردم علی الخصوص روستانشینان عزیز است.
وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون با اجرای 450 کیلومتر شبکه گذاری و نصب 8 هزار انشعاب گاز مجموعا 261 روستای استان به شبکه گاز سراسری متصل شده اند و 13 هزار و 300 خانوار روستایی استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.
دکتر الهی تبار ، معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه نیز اقدامات شرکت گاز در توسعه گازرسانی به روستاها در سالهای اخیر را کم نظیر توصیف و از ارایه این خدمات شایسته به مردم قدردانی کرد.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما