شعار سال
دوشنبه 5 فروردين 1398   12:52:21
اخبار
19:221397/5/10 چهارشنبه
اخذ مجوز گازرسانی به 51 روستای شهرستان گیلانغرب

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از صدور مجوز گازرسانی به 51 روستای شهرستان گیلانغرب در هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، مهندس شهبازی با بیان این مطلب اظهار کرد: پس از پیگیری های مستمر به عمل آمده مجوز گازرسانی به 51 روستای شهرستان گیلانغرب در دو محور «گورسفید» و «دشت دیره» از هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران اخذ شد.

وی افزود:مطابق مجوز اخذ شده در محور «گورسفید» شهرستان گیلانغرب 35 روستا با 2 هزار و 400 خانوار سکنه از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد و در محور «دشت دیره» نیز 16 روستا با جمعیتی قریب به هزار خانوار به شبکه گازرسانی متصل می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه برآورد انجام گرفته جهت اجرای این پروژه گازرسانی را بیش از 19 میلیارد ریال اعلام کرد و تصریح کرد: به طور متوسط  سرانه هزینه گازرسانی برای هر خانوار در این پروژه 57 میلیون ریال خواهد بود.

این مقام مسئول اظهار کرد: هم اکنون اجرای این پروژه در مرحله تهیه پکیج گازرسانی و پیمان سپاری می باشد و بلافاصله پس از انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

مهندس شهبازی توسعه گازرسانی به روستاها را از برنامه های اصلی شرکت گاز استان کرمانشاه عنوان کرد و گفت: مطابق برنامه ریزی انجام گرفته طی دو سال آتی همه روستاهای بالای 20 خانوار استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد و ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی استان از 61 درصد فعلی به بالای 90 درصد خواهد رسید.

 

 

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما