شعار سال
پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398   05:03:29
اخبار
12:391397/5/30 سه‌شنبه
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 26 روستای بخش حمیل

در مراسمی با حضور مهندس بازوند، استاندار کرمانشاه، مهندس شهبازی، مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی دیگر از مسئولین و مردم کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 26 روستای بخش حمیل در محل روستای چغا چنگه ، بر زمین زده شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در آیین آغاز عملیات اجرایی این پروژه گازرسانی اظهار کرد: جهت اجرای این پروژه گازرسانی قریب به 80 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است که از محل منابع داخلی شرکت گاز تامین می شود.

مهندس شهبازی گفت: در قالب این پروژه گازرسانی که در مدت یک سال به اتمام می رسد 2 هزار خانوار ساکن در این روستاها از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

وی افزود: در حال حاضر 61 درصد جمعیت روستایی استان کرمانشاه در قالب یکهزار و 50 روستا از نعمت گازطبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به روستاهای باقیمانده به سرعت در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با اشاره به در دست اجرا بودن گازرسانی به بیش از 500 روستای استان، تصریح کرد: برنامه این شرکت گازرسانی به همه روستاهای بالای 20 خانوار استان طی دو سال آینده است که با این اقدام ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی به بالای 90 درصد خواهد رسید.

مهندس شهبازی در بخش دیگری از سخنانش از کشاورزان و زارعین منطقه درخواست کرد در راستای اجرای پرشتاب و بدون وقفه این پروژه، در زمینه تحصیل اراضیِ محل عبور لوله های گاز ، همکاری لازم را با شرکت گاز استان داشته باشند.

 

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما