شعار سال
يكشنبه 5 اسفند 1397   07:46:19
اخبار
13:211397/3/28 دوشنبه
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریجاب و 54 روستای شهرستان دالاهو

طی مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه، مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی دیگر از مسئولین و مردم کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریجاب و 54 روستای شهرستان دالاهو بر زمین زده شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در تشریح ابعاد این پروژه گازرسانی اظهار کرد: جهت اجرای این پروژه گازرسانی 282 کیلومتر شبکه گذاری و 3 هزار و 500 مورد نصب انشعاب انجام خواهد شد.

مهندس شهبازی گفت: به منظور اجرای این پروژه گازرسانی 320 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز هزینه خواهد شد و زمینه بهره مندی 4 هزار و 200 خانوار از نعمت گاز طبیعی را فراهم می کند.

این مسئول گفت: در حال حاضر بیش از 99 درصد جمعیت شهری و 61 درصد جمعیت روستایی استان کرمانشاه در قالب 27 شهر و یکهزار و 46 روستا از گاز طبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به شهرها و روستاهای باقیمانده در دستور کار این شرکت قرار دارد.

استاندار کرمانشاه نیز در این مراسم در سخنانی ، گازرسانی را از اقدامات عمرانی شایسته و تاثیر گذار دانست و افزود: این اقدام در ماندگاری روستاییان و جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها بسیار مؤثر است.

مهندس بازوند، گاز را به عنوان یکی از محورهای اصلی توسعه عنوان کرد و گفت: گازرسانی علاوه بر نقش مهمی که در رفاه و آسایش مردم ایفا می کند به عنوان یکی از زیرساختهای مهم نقش پررنگی در توسعه صنعتی شهر ها و روستاها دارد.

استاندار کرمانشاه سرعت توسعه گازرسانی در استان را بسیار خوب ارزیابی و اظهار کرد: برنامه اعلامی شرکت گاز استان  تحت عنوان گازرسانی هر روز یک روستا، نشان دهنده عزم این مجموعه برای خدمات رسانی شایسته به مردم استان است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حادثه زلزله کرمانشاه اشاره کرد و افزود: در هنگام وقوع زلزله معمولا شبکه های گازرسانی دچار آسیب می شوند و اگر این بحران مدیریت نشود احتمال ایجاد خطرات جانبی بسیار زیاد است که خوشبختانه در مجموعه شرکت گاز استان این بحران به نحو مطلوب و بدون هیچ حادثه ای مدیریت شد که جای قدردانی دارد.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما