شعار سال
يكشنبه 25 آذر 1397   02:53:25
اخبار
11:191396/10/3 يكشنبه
بهره مندی 88 درصد جمعیت استان کرمانشاه از خدمات گازرسانی

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: با اقدامات انجام گرفته تاکنون یک میلیون و 750 هزار نفر که 88 درصد جمعیت استان را شامل می شود تحت پوشش خدمات گازرسانی قرار گرفته اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، سیروس شهبازی با بیان این مطلب اظهار کرد: بهره مندی این میزان جمعیت از گاز طبیعی در استان کرمانشاه با اجرای  516  کیلومتر خطوط انتقال، اجرای 8 هزار و100 کیلومتر شبکه گذاری، نصب  238 هزار انشعاب گاز و پذیرش بیش از 530 هزار مشترک، امکان پذیر شده است.

وی افزود: در حال حاضر 27 شهر و 860 روستای استان کرمانشاه به شبکه گاز متصل شده اند و ضریب نفوذ گاز در بخش شهری به 99 درصد و در بخش روستایی به 54 درصد رسیده است.

شهبازی گفت: گازرسانی به شهرها و روستاهای باقیمانده در دستور کار شرکت می باشد و مطابق برنامه ریزی انجام گرفته در یک برنامه سه ساله همه شهرهای غیر برخوردار از گاز و نیز همه روستاهای بالای 20 خانوار از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین و ذی نفعان شرکت نیز در دستور کار  قرار دارد و در این راستا اقدامات خوبی در دست اجرا می باشد.

 

 

 

 

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما