شعار سال
يكشنبه 5 اسفند 1397   07:16:18
اخبار
14:391396/11/16 دوشنبه
همزمان با چهارمین روز از دهه فجر صورت پذیرفت:
آغاز بهره برداری از گاز طبیعی در 19 روستای شهرستان اسلام آبادغرب

همزمان با چهارمین روز از دهه فجر و در مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه و جمعی دیگری از مسئولین و مردم مشعل گازرسانی به 19 روستای شهرستان اسلام آباد غرب روشن شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، در آیین افتتاحیه این پروژه گازرسانی که در محل روستای چالاوبکر از توابع شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در سخنانی میزان اعتبار این پروژه را 150 میلیارد ریال عنوان کرد.

مهندس شهبازی افزود: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به این روستاها قریب به 2 هزار و 500 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و مطمئن بهره مند می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت:  اقدامات انجام گرفته در سالهای اخیر در زمینه گازرسانی به روستاهای استان کرمانشاه رشد شتابانی را نسبت به گذشته نشان می دهد به نحوی که در سال جاری 300 روستای استان به شبکه گاز متصل شده اند.

وی تصریح کرد: در سال جاری به طور متوسط هر روز یک روستای استان به شبکه گازرسانی متصل شده است و بالاترین آمار گازرسانی روستایی از ابتدای تاسیس شرکت گاز استان در سال جاری ثبت شد.

شهبازی افزود: مطابق برنامه ریزی انجام شده طی دو سال آینده همه روستاهای بالای 20 خانوار استان به شبکه گازرسانی متصل می شود که با این این اقدام ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی به بیش از 90 درصد خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه خاطر نشان کرد:هم اکنون در استان کرمانشاه 540 هزار مشترک در قالب 27 شهر و یکهزار و 40 روستا که 99 درصد جمعیت شهری و 60 درصد جمعیت روستایی استان را شامل می‌شود، از گاز طبیعی بهره مند هستند.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما