شعار سال
چهارشنبه 26 تير 1398   06:06:40
16:421397/6/14 چهارشنبه
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای نوسود و نودشه

در مراسمی با حضور مهندس آستانه، مشاور وزیر نفت، دکتر نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی ، مهندس شهبازی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه و جمعی دیگر از مسئولین و مردم کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای نوسود و نودشه در روز چهارشنبه 14 شهریورماه جاری، بر زمین زده شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در تشریح مشخصات این پروژه گازرسانی اظهار کرد: به منظور گازرسانی به شهرهای نوسود و نودشه 56 کیلومتر خط انتقال گاز از شهر پاوه تا ورودی این شهرها اجرا می شود.

مهندس شهبازی افزود: در داخل این دو شهر نیز مجموعا 26 کیلومتر شبکه گذاری گاز به انجام خواهد رسد.

وی میزان اعتبار پروژه گازرسانی به شهرهای نوسود و نودشه را 250 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با اجرای این پروژه گازرسانی که از مطالبات مهم مردم شریف این منطقه بود، 2 هزار و 500 خانوار ساکن در این دو شهر و روستاهای اطراف از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه مدت زمان پیش بینی شده برای این پروژه گازرسانی را 18 ماه عنوان کرد و بر تلاش و اهتمام مجموعه شرکت گاز استان بر اجرای این پروژه در زمان بندی مقرر تاکید کرد.

در این مراسم دکتر نادری، نماینده مردم منطقه اورامانات در مجلس شورای اسلامی در سخنانی ایجاد نهضت گازرسانی در گستره استان کرمانشاه در سالهای اخیر را ستودنی توصیف کرد و از تلاشهای انجام گرفته در این مسیر قدردانی کرد.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما