شعار سال
يكشنبه 26 خرداد 1398   08:53:18
15:481397/5/20 شنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در نشست با اصحاب رسانه خبر داد:
گازرسانی به 300 روستای استان کرمانشاه تا پایان سال جاری

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه همزمان با روز خبرنگار در جمع اصحاب رسانه، با تبریک این روز به همه خبرنگاران و فعالین حوزه رسانه و تاکید بر اهمیت روز افزون رسانه در دنیای معاصر، گزارشی از عملکرد و برنامه های این شرکت را ارایه کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، سیروس شهبازی در این جلسه شتاب اجرای پروژه های گازرسانی در استان کرمانشاه را بسیار خوب عنوان و به عنوان شاهدی بر این مدعا به اتصال 548 روستای  استان در دو سال گذشته به شبکه گازرسانی اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه، سال گذشته را یکی از افتخارآمیزترین سالها برای این شرکت دانست و افزود: در سال گذشته با انجام 560 کیلومتر شبکه گذاری و 11 هزار مورد نصب انشعاب ، 27 هزار مشترک به مجموع مشترکان شرکت گاز استان اضافه شد و در زمینه توسعه شبکه گازرسانی، رتبه دوم را در سطح کشور کسب کردیم.

وی افزود: در حال حاضر 61 درصد جمعیت روستایی استان در قالب یکهزار و 100 روستا از گاز طبیعی بهره مند هستند که 50 درصد این روستاها در دو سال اخیر گازدار شده اند.

شهبازی در تشریح برنامه های این شرکت برای توسعه گازرسانی در روستاها عنوان کرد: مطابق برنامه ریزی انجام گرفته در سال جاری 300 روستای دیگر استان به شبکه گازرسانی متصل می شوند. همچنین پیمان سپاری و عملیات اجرایی گازرسانی به بیش از 600 روستا نیز آغاز خواهد شد.

وی افزود: دربخش شهری بیش از  99 درصد جمعیت شهری استان در قالب 28 شهر از نعمت گاز بهره مند هستند و گازرسانی به 5 شهر کوچک و کم جمعیت باقیمانده در مراحل اجرا و پیمان سپاری قرار دارد.

شهبازی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۹ شهرک صنعتی و ۲ هزار و ۱۲۶ واحد صنعتی از گاز طبیعی استفاده می کنند، تصریح کرد: شرکت گاز استان کرمانشاه برای گازرسانی به همه واحدهای باقیمانده که متقاضی استفاده از گاز طبیعی هستند، آمادگی دارد.

 این مسئول با اشاره به اینکه هم اکنون ۵۴۶ هزار مشترک در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی از نعمت گاز برخوردار هستند، اظهار کرد: 73 درصد سبد انرژی استان را سوخت پاک گاز طبیعی تشکیل می دهد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه اشتغال ایجاد شده به واسطه توسعه شبکه گازرسانی در استان را قابل توجه قلمداد کرد و افزود: اشتغال ایجاد شده به صورت مستقیم و غیرمستقیم به واسطه فعالیتهای این شرکت در بخش های مختلف مانند نقشه‌برداری، طراحی، اجرای شبکه های گازرسانی، نصب علمک، کنتور خوانی، خدمات پس از فروش  و تولید تجیهزات گازرسانی بالغ بر 15 هزار نفر می باشد.

 

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما